LTE

LTE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przedstawiamy rozwiązania zwiększające efektywność spektralną łączy radiowych. Do gałęzi produktów już dostępnych dołączamy urządzenia firmy Airspan. Asortyment obejmuje produkty opracowane z myślą o przyszłości, a zatem z myślą o zapewnieniu szybkiego dostępu do sieci, szybkiego transferu danych jak i zmniejszeniu opóźnień w przesyle danych. Rozwiązania nowej technologii można zastosować zarówno na mikro jak i makro skalę. Chcielibyśmy wprowadzić nowy trend na rynku i łączyć urządzenia, które będą w pełni spełniać oczekiwania naszych Klientów. Radiolinie NEC w połączeniu z urządzeniami firmy Airspan to kompleksowy wachlarz rozwiązań telekomunikacyjnych.

Tradycyjny podział stacji bazowych na indoor-outdoor, których architektura mogła obsłużyć wiele sektorów jest aktualnie zastępowana przez bardziej nowoczesne, kompaktowe stacje bazowe.

Air 4G jest własne takim nowoczesnym produktem. Jest to urządzenie full outdoorowe, kompaktowe ale z potężnymi możliwościami.

imgservices

Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla LTE jak i aplikacji Mobile WiMAX. Zdecydowanie zmniejsza OPEX i CAPEX operatora. Nie wymaga klimatyzowanego pomieszczenia dla urządzeń, który był potrzebny przy tradycyjnych rozwiązaniach typu indoor-outdoor. Urządzenie jest bardziej ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Posiada wewnętrzny przełącznik, który umożliwia agregację ruchu ethernetowego. Przełącznik ma miedziane i światłowodowe interfejsy Ethernet Giga. Stacja bazowa Air4G Airspan zapewnia najwyższą jakość, wydajność i zasięg sieci. Air4G działa w 700, 800 MHz, 1,4, 1,8, 2,3-2,7, 3,3-3,8, a także 4.9-6.425 GHz. Urządzenie jest dostępne w wariancie z dwoma nadajnikami i czterema odbiornikami oraz czterema nadajnikami i czterema odbiornikami. Jest dostępne dla transmisji TDD i FDD.

EX.T - DOSIĘGAMY WSZĘDZIE

Jedyny dystrybutor w Polsce posiadający Certyfikat NEC Eastern Europe

INFORMACJE KONTAKTOWE

Al.J.Mireckiego 22 , 41-205 Sosnowiec Tel: (+48) 784024169 EMAIL: firma@ext.com.pl