Realizacje

blog-img

Gdańsk

W 2016 roku dla Lotniska im Lecha Wałęsy w Gdańsku zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy 5 linków radiowych w technologii protekcyjnej 1+1, a tym samym zagwagrntowaliśmy transmisję danych krytycznych (dostępność łącz na poziomie 99,999%) oraz wdrożyliśmy radiolinie pracujące w systemie ERP (Ethernet Ring Protection).

blog-img

Wrocław

Dla Polskiej Agencji Żegruli Powietrznej (PAŻP) we Wrocławiu dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy 2 linie radiowe z punktem pośrednim ( transmisja danych krytycznych)

blog-img

Olsztyn

Na przełomie październik-listopad 2016 roku zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy, i zamontowaliśmy 6 linków radiowych na potrzeby OST 112 dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Projekt objął jednostki w: Iława, Nowe Lubawskie, Gołdap, Węgorzewo, Kętrzyn oraz Mrągowo.

blog-img

Białystok

W roku 2016 wzięliśmy udział w postępowaniu ogłoszonym przez Komendę Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pn: „Zaprojektowanie oraz budowa przyłączy radioliniowych na potrzeby OST112 do obiektów LPR na terenie miasta Białystok, Suwałki oraz radiolinii do PSP w Augustowie, Hajnówce i Sokółce”. Dla tego zamówienia zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i zainstalowaliśmy 14 linków radiowych. Projekt objął jednostki w: Sejnach, Suwałkach, Grajewie, Kolnie, Mońkach, Sokołówce, Białymstoku, Zambrowie, Wysokie Mazowieckie, Augustowie, Bielsku Podlaskim, Hanjówce oraz Siemiatyczach.

blog-img

Bydgoszcz

W listopadzie 2016 roku w postępowaniu przetargowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy dostarczyliśmy oraz zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy dwie radiolinie z transmisją E1, realizowaną na radiolinii FullOutdoor.

blog-img

Kielce

W latach 2015-2016 w postępowaniach przetargowych dla Komendy Wojewódzkiej w Kielcach dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i uruchomiliśmy 12 linii radiowych w pasmie …......... Projekt ten objął jednostki w miejscowościach: Końskie, Włoszczowa, Pińczów, Jędrzejów, Busko, Kazimierza Wielka, Staszów, Sandomierz, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Kielce oraz Skarżysko kamienna.

blog-img

Lubaczów

W grudniu 2016 roku dla nadleśnictwa Lubaczów dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy montaż 5 linii radiowych z punktem wspólnym.

blog-img

PGE Opole

Dla Polskiej Grupy Energetycznej Oddział w Opolu dostarczyliśmy i zamontowaliśmy linię radiową.

blog-img

PGE

W 2016 roku na obiektach należących do Polskiej Grupy Energetycznej S.A zainstalowaliśmy trzy linie radiowe.

blog-img

Młodzieszyn

W 2014 roku wzięliśmy udział w postępowaniu dla Gminy Młodzieszyn pn: „Budowa Szerokopasmowej Sieci Teleinformatycznej dla Gminy Młodzieszyn” Dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy 9 linii radiowych oraz 12 masztów kratownicowych o wysokościach od 12m do 32m.

[ 1 ][ 2 ] następne

EX.T - DOSIĘGAMY WSZĘDZIE

Jedyny dystrybutor w Polsce posiadający Certyfikat NEC Eastern Europe

INFORMACJE KONTAKTOWE

Al.J.Mireckiego 22 , 41-205 Sosnowiec Tel: (+48) 784024169 EMAIL: firma@ext.com.pl