Realizacje

Realizacje

Dostawa i uruchomienie radiolinii cyfrowych dla Komendy Policji w Bydgoszczy

W styczniu 2021 roku wzięliśmy udział w budowie cyfrowych radiolinii dla Komendy Wojewódzkiej w Bydgoszczy. Linie radiowe zostały dostarczone i dołączone do funkcjonujących systemów zarządzania w wyznaczonych lokalizacjach.

Grudzień 2020 - Zestawienie linii radiowych pomiędzy wskazanymi lokalizacjami dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie

W Grudniu dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i uruchomiliśmy linie radiowe z dwoma punktami pośrednimi.

Projekt dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

W grudniu 2020 roku wzięliśmy udział z przetargu na budowę cyfrowych radiolinii oraz dostawę i dołączenie do jednego z funkcjonujących systemów zarządzania zlokalizowanym w KWP w Bydgoszczy. Prace obejmowały 6 lokalizacji wskazanych w dokumentacji. Wykonaliśmy także prace projektowe na potrzeby budowy radiolinii.

Maszt dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

Z końcem roku 2020 realizowaliśmy dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie projekt dotyczący rozbudowy i modernizacji sieci łączności radiowej na terenie operacyjnym podległym Komendzie Miejskiej PSP w Lublinie. Montowany maszt kratownicowy miał 26 metrów wysokości.

Budowa cyfrowych radiolinii dla KWP Bydgoszcz

W listopadzie 2020 wzięliśmy udział w przetargu organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Przetarg dotyczył budowy cyfrowych radiolinii oraz dostawę i dołączenie do jednego z funkcjonujących systemów zarządzania zlokalizowanym w KWP Bydgoszcz wraz z punktem pośrednim. Do przetargu wykonaliśmy także dokumentację projektową zgodnie z którymi zostały wykonane prace montażowe.

Maszt 12m dla KMPSP Tarnobrzeg

W październiku 2020 wykonaliśmy montaż masztu kratownicowego 12m dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

Maszt dla KWP Kazimierza Wielka

W czerwcu 2020 roku realizowaliśmy projekt dostarczenia i montażu masztu o wysokości 21 metrów dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Kazimierzy Wielkiej.

Dostawa radiolinii NEC

W listopadzie 2019 roku zrealizowaliśmy projekt dostarczenia i montażu linii radiowych NEC dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

System radiolinii NEC dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy

W październiku 2019 roku przystąpiliśmy do przetargu dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy na instalacje i uruchomienie dwóch systemów cyfrowej radiolinii NEC iPasolink VR2 oraz dostarczenie dodatkowych zestawów urządzeń radiolinii zbudowanej na modemach NEC iPasolink200.

Montaż systemów przeciwpożarowych

W czerwcu 2019 roku wzięliśmy udział w projektach dotyczących montażu łączności pomiędzy wieżami przeciwpożarowymi dla Nadleśnictw.

[ 1 ][ 2 ] [ 3 ] następne

EX.T - DOSIĘGAMY WSZĘDZIE

Jedyny dystrybutor w Polsce posiadający Certyfikat NEC Eastern Europe

INFORMACJE KONTAKTOWE

Al.J.Mireckiego 22 , 41-205 Sosnowiec Tel: (+48) 784024169 EMAIL: firma@ext.com.pl