Realizacje

Realizacje

Lubaczów

W grudniu 2016 roku dla nadleśnictwa Lubaczów dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy montaż 5 linii radiowych z punktem wspólnym.

PGE Opole

Dla Polskiej Grupy Energetycznej Oddział w Opolu dostarczyliśmy i zamontowaliśmy linię radiową.

PGE

W 2016 roku na obiektach należących do Polskiej Grupy Energetycznej S.A zainstalowaliśmy trzy linie radiowe.

Młodzieszyn

W 2014 roku wzięliśmy udział w postępowaniu dla Gminy Młodzieszyn pn: „Budowa Szerokopasmowej Sieci Teleinformatycznej dla Gminy Młodzieszyn” Dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy 9 linii radiowych oraz 12 masztów kratownicowych o wysokościach od 12m do 32m.

Inea

Dla naszego wieloletniego Kontrahenta dostarczamy sprzęt radioliniowy.

Politechnika

W 2014 roku podpisaliśmy umowę z Politechniką Świętokrzyską na dostarczenie, montaż i serwis dwóch linii radiowych działających w paśmie ….....................

Uniwersytet Jagielloński

Dla Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2013 roku zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i uruchomiliśmy dwa linki radiowe o przepustowości 1 GbE (Ethernet) z punktem pośrednim w modulacji 2048 QAM. Dla Uniwersytetu świadczymy także usługę serwisu radiolinii.

Zabrze

W 2014 roku braliśmy udział w projekcie pn: Budowa Zabrzańskiej Szerokopasmowej Sieci Bezprzewodowej dla miasta Zabrze gdzie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalację pięciu linków radiowych sieci szkieletowej w paśmie 28 GHz.

System szerokopasmowego internetu

W roku 2013 wzięliśmy udział w postępowaniu pn: „Budowa na terenie Gminy Głowaczów systemu szerokopasmowego internetu wraz z dostępem dla instytucji samorządowych gminy i gospodarstw domowych”. Dla tego projektu dostarczyliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy instalacje sześciu linii radiowych w paśmie 42GHz, wybudowaliśmy także 6 masztów kratownicowych o wysokościach do 16m.

Sosnowiec

w 2015 roku zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i uruchomiliśmy trzy linie radiowe dla projektu: „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych Miejskiej Szerokopasmowej Sieci Teleinformatycznej w Sosnowcu dla projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL na lata 2007-2013m pn. „Rozwój Społeczeństwa Informacyjnego w Zagłębiu Dąbrowskim – Gmina Sosnowiec”

Poprzednie [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

EX.T - DOSIĘGAMY WSZĘDZIE

Jedyny dystrybutor w Polsce posiadający Certyfikat NEC Eastern Europe

INFORMACJE KONTAKTOWE

Al.J.Mireckiego 22 , 41-205 Sosnowiec Tel: (+48) 784024169 EMAIL: firma@ext.com.pl